Badanie wzroku

Wszystkich Państwa zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty badania wzroku w nowocześnie wyposażonych gabinetach okulistycznych. Aby umówić dogodny termin wizyty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, lub skontaktować się telefonicznie z wybranym salonem.

Jak często należy badać wzrok?

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów, które posiadamy. Dostarcza mnóstwa bodźców, dlatego koniecznie powinniśmy o niego odpowiednio zadbać. Pamiętajmy jednak, że profilaktyka, czy bogata w luteinę dieta, to nie wszystko. Najważniejsza jest stała kontrola oczu, która pozwala na szybkie wykrycie wady wzroku. To, jak często powinniśmy badać wzrok zależy przede wszystkim od tego, w jakim jesteśmy wieku, czy mieliśmy  wcześniej jakiekolwiek problemy z układem wzrokowym oraz  od tego, czy nosimy okulary korekcyjne.

Dla osób noszących okulary korekcyjne, wizyty u okulisty i optometrysty powinny stać się rutyną. Niezależnie od tego, czy wada wzroku jest stała, czy ma tendencję do pogłębiania się. Należy jednak pamiętać, że w okresie dojrzewania wada wzroku może się rozwijać wraz ze wzrostem oka.

W salonach optycznych Dr OKO mogą Państwo dokładnie zbadać swój wzrok za pomocą nowoczesnego sprzętu okulistycznego. Zapraszamy na kompleksowe badanie oczu, naprawdę warto nam zaufać!

 

Imię:

Numer telefonu:

Sugerowana data wizyty:

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ