StyLOVE okulary

Witam!

Nazywam się Anna Radwańska i od 2009 roku pracuje w firmie Dr OKO.

Dokładnie 09 października minie 7 lat mojej przygody z optyką…szmat czasu!!!

Ale od początku…nigdy nie przypuszczałam, że będę pracowała w takim miejscu. Przyszedł czas poszukać pracy, było kilka ofert, jedną z nich był salon optyczny. Pomyślałam dlaczego nie. Warto spróbować czegoś innego, oczywiście bałam się nie mając doświadczenia, że nie mam szans. Okazało się jednak, że właściciel zobaczył we mnie potencjał i oto jestem. Wspaniale przygotowane szkolenia, sposób przekazywania wiedzy oraz moja fascynacja tematyką sprawiły, że szybko przyswoiłam wiedzę i zaczęłam zdobywać doświadczenie. Firma Dr OKO prężnie się rozwija, inwestuje w pracowników, pozwala rozwijać swoje pasje tak jak np. moje związane z modą. Dlatego Ja z uwagi na swoje zainteresowania postanowiłam zostać Stylistą komfortu widzenia. Przebyłam kilka szkoleń, ukończyłam kursy wizażu, utrwalam i doskonalę swoją wiedzę na co dzień. Chciałabym zaprosić Państwa na indywidualne porady związane z doborem opraw korekcyjnych, ale także do śledzenia modowego bloga.

Z mojego punktu widzenia praca w salonie optycznym jest bardzo ciekawa. Codziennie spotykamy nowych ludzi, dla każdego przygotowujemy inną ofertę spełniającą potrzeby klienta. Ja w szczególności zajmuje się kreowaniem Państwa wizerunku a świat optyki nie jest mi już obcy. Bardzo lubię to co robię, daje mi to zawodową satysfakcję a uśmiech zadowolonego klienta jest najlepszym podziękowaniem.

 

Pozdrawiam ;-)

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ