Soczewki kontaktowe

Oferta salonów optycznych Dr OKO

W naszych salonach optycznych można również wykonać kompleksowe badanie wzroku pod kątem doboru odpowiednich soczewek kontaktowych. Takie badanie nie tylko pozwoli na określenie odpowiednich wartości soczewek, ale także na dobranie odpowiedniego rozmiaru soczewki i dopasowanie poziomu jej nawilżenia. Dzięki temu specjalista może polecić najbardziej optymalne soczewki dla danej osoby, tak aby były komfortowe i bezpieczne.
W naszych salonach posiadamy również szeroki wybór płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych, o różnych właściwościach – nasi specjaliści również mogą pomóc w doborze odpowiedniego płynu.

Soczewki kontaktowe – rodzaje

W naszych salonach oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju soczewek kontaktowych. Różnią się one m.in. długością użytkowania (rozróżniamy soczewki miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe), trybem noszenia (dzienny – do zdejmowania na noc, ciągły – z możliwością spania w soczewkach), a także poszczególnymi parametrami, pozwalającymi na najwygodniejsze użytkowanie soczewek.
Wyróżnić można również soczewki kolorowe – korekcyjne, a także zerówki – takie soczewki pozwalają na zmianę wyglądu oka.

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ