-50% na soczewki progresywne :-)

Jeżeli jesteś powyżej 40 i masz problemy z widzeniem, prawdopodobnie doświadczasz prezbiopii, stopniowej utraty możliwości widzenia z bliska. Ale jest też dobra wiadomość: masz dzisiaj więcej możliwości niż kiedyś. Nie musisz martwić się o dodatkowe okulary do czytania, czy też okulary z widoczną wtopką – dwuogniskowe, jak to nosili Twoi rodzice. Soczewki progresywne zapewniają płynne przejście od widzenia do dali, poprzez widzenie odległości pośrednich, do widzenia z bliska. Oznacza to, że soczewka progresywna ma zmienną moc (od góry do dołu), co zapewnia naturalne widzenie. Możliwe są dla każdej korekcji wzroku.

 

                                                reklama-gazeta-225x300

Dzięki soczewkom progresywnym Varilux widzenie staje się proste i naturalne. Nie musisz już o tym myśleć!

Odkryj, jakie korzyści oferują soczewki Varilux. Dodatkowo, każda soczewka Varilux posiada certyfikat, który gwarantuje Ci autentyczność i co za tym idzie wysoką jakość zakupionego produktu.Aby doświadczyć naturalnego widzenia odwiedź nasz salon optyczny Dr OKO, gdzie profesjonalista podpowie, które soczewki Varilux są odpowiednie dla Ciebie.

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ