Okulary przeciwsłoneczne

Oferta salonu optycznego Dr OKO

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą okularów przeciwsłonecznych. Posiadamy ich różnorodne wzory. Jesteśmy przekonani, że każdy nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie odpowiadający mu model.

Okulary przeciwsłoneczne? Tak – ale tylko z filtrem!

Pamiętajcie Państwo, że noszenie okularów przeciwsłonecznych, które nie posiadają filtra, może być dla naszego wzroku jeszcze bardziej groźne, niż nienoszenie ich w ogóle. Obecnie na rynku bardzo często znaleźć można okulary bez filtra. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne bez filtra powodują rozszerzenie źrenicy  – w tym samym czasie promieniowanie UV może spowodować poważne choroby oczu.

Decydując się na zakup okularów przeciwsłonecznych, należy zawsze wybierać modele z filtrami ochronnymi. Dodatkowo oferowane przez nas modele posiadają filtr polaryzacyjny, który podnosi kontrast i jakość widzenia nawet w bardzo słoneczne dni – okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją sprawdzą się w szczególności dla kierowców.

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ