Nowa kolekcja Vermari

VERMARI wykorzystuje zaawansowane techniki gwarantujące perfekcyjną jakość opraw okularowych produkowanych z płyty octanowej, metalu, czy też poprzez łączenie różnych materiałów w jednej oprawie. Realizacja nawet najbardziej odważnych i złożonych projektów wymaga właściwej technologii.

 

dsc_0569a

Pracując z najlepszymi partnerami strategicznymi do każdej pary okularów dobieramy najbardziej zaawansowane technologicznie komponenty. Projektujemy i wykonujemy okulary, kontrolując cały proces, od projektu do produkcji wszystkich elementów: okularów, które są wygodne, ergonomiczne i stylowe… po prostu lubimy DOBRY PRODUKT

img_4052-pop

Każda oprawa okularowa odzwierciedla subtelne połączenie naszej wiedzy o rysach twarzy, potrzebach użytkowników i aktualnie obowiązujących trendach. W ten sposób powstają produkty naprawdę wyjątkowe.

Wykorzystując wiedzę na temat siły koloru i skutków psychologicznego oddziaływania, pracujemy z setkami barw. Tworząc oprawy okularowe wykorzystujemy zarówno podstawowe barwy tak ważne w podejściu klasycznym oraz kombinacje odcieni oparte na trendach w modzie.

img_3653-pop

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ