zniżka-stronaaaa

Salon optyczny Dr OKO

wiosenna-promocja-300x202

O nas:

Dr OKO to sieć specjalistycznych salonów optycznych. Głównym przedmiotem naszej działalności jest zapewnienie Państwu profesjonalnej pomocy podczas doboru soczewek okularowych, szkieł kontaktowych oraz okularów progresywnych. Zajmujemy się wykonywaniem badań wzroku, pozwalających na dokładne określenie odpowiedniej korekcji wzroku oraz doborem soczewek bądź okularów  zapewniających wysoką jakość i ostrość widzenia.

    certyfikat

Naszym celem jest nieustanne podnoszenie wiedzy i umiejętności, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalistyczne wykształcenie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu salonu optycznego, są gwarancją odpowiedniego doboru szkieł kontaktowych i progresywnych. W codziennej pracy korzystamy wyłącznie ze szkieł, które posiadają gwarancję i niezbędne atesty oraz opraw okularowych produkowanych przez powszechnie uznane i renomowane firmy.

slider_15

W salonach optycznych Dr OKO znajdą Państwo szeroki wybór okularów damskich, męskich i dziecięcych. Chętnie pomożemy w doborze okularów dla kierowców oraz osób, które pracują przy komputerze. Z myślą o osobach prowadzących auta wprowadziliśmy do naszej oferty sprzedażowej okulary polaryzacyjne, które eliminują odblaski, a co za tym idzie gwarantują odpowiedni kontrast widzenia nawet w najbardziej słoneczne dni.

 

slider_05

Poza okularami korekcyjnymi oferujemy Państwu również okulary „zerówki”. Pomożemy w wyborze opraw nie tylko pasujących do kształtu twarzy, ale również podkreślających wyrazistość spojrzenia. Uzupełnieniem naszej oferty sprzedażowej są bezpieczne okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV.

Nasze salony optyczne znajdą Państwo w Legnicy, Chojnowie oraz Lubinie. Wszystkich Państwa zainteresowanych kupnem okularów lub soczewek kontaktowych, zapraszamy serdecznie do wizyty w wybranym salonie optycznym!

 

Zapraszam
Krzysztof Seniów

http://www.droko.pl/category/promocje/

 

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ