Kolorowe Soczewki

Chcesz zmienić barwę swoich oczu na wyjątkową? Mieć spojrzenie, które będzie intrygujące i przyciągające jak magnes? Nie planuj operacji, wystarczą Ci kolorowe soczewki kontaktowe, dzięki nim podkreślisz swój styl i będziesz się wyróżniać w każdej sytuacji.

Złote, błękitne, a może bursztynowe? Jaki jutro będzie kolor twoich oczu? Dzięki wysokiej jakości kolorowym soczewkom, możesz korzystać z różnych barw. Możesz kupić soczewki kontaktowe zerówki albo powiększające, z różnych kolekcji.

Soczewki zerówki to rozwiązanie dla osób, które po prostu chcą wyglądać inaczej. Czasem zakładamy je tylko na wyjątkowe okazje, na przykład na karnawałową zabawę. Czasami decydujemy się je nosić każdego dnia, jeśli nasz naturalny kolor oczu wydaje nam się nijaki albo wręcz brzydki.

Dla osób z wadami wzroku dedykowane są kolorowe soczewki kontaktowe z mocami, które nie tylko zmieniają kolor źrenicy, ale także korygują wadę wzroku. Co ważne, wszystkie dobre soczewki cechuje komfort i bezpieczeństwo używania. Dlatego, jeśli będziemy je stosować zgodnie z zaleceniami producentów, nie musimy się martwić o pieczenie, przesuszenie oczu i zapalenie spojówek. Kolorowe soczewki mają także specjalną konstrukcję, która umożliwia zmianę koloru oka bez pogorszenia ostrości i jakości widzenia.

Rozwiązanie dla osób, które lubią się wyróżniać

Kolorowe soczewki to produkt nie tylko dla aktorów, którzy chcą ucharakteryzować się do roli. Coraz częściej pełnią również rolę efektownej ozdoby, pozwalającej zaskoczyć znajomych swoją kreacją. Chcesz dopasować kolor oczu do koloru sukienki? Czemu nie! Dzięki kolorowym soczewkom kontaktowym, każdy może mieć naprawdę niesamowite oczy. Możemy zdecydować się na różne odcienie albo na soczewki wielokolorowe. Nie ma żadnych ograniczeń.

Co więcej, taka przemiana nie jest kosztowna, ponieważ za opakowanie kolorowych soczewek zapłacimy jedynie kilkadziesiąt złotych. Dlatego, najlepiej jeśli sam przekonasz się jak będziesz w nich wyglądać.

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ