Nowości Ray-Ban

PRZYKUWAJĄCE UWAGĘ METALOWE OPRAWKI I ENIGMATYCZE DETALE OKREŚLAJĄ SWOBODNY CHARAKTER I KULTOWY WYGLĄD IKONY RAY-BAN. ZAWSZE ANGAŻUJĄCY, NIGDY BANALNY – FASON SIGNET POWRACA, PIERWSZY RAZ W OKULARACH KOREKCYJNYCH.

Największy wybór okularów z najnowszej kolekcji marki Ray-Ban znajdą Państwo w salonie optycznym Dr OKO w Galerii Ferio przy ulicy Chojnowskiej 41 w Legnicy.  Przy zakupie oprawy Ray-Ban soczewki plastikowe z antyrefleksem od 1 zł :-)

Przy zakupie soczewek z powłoką Crizal Forte UV -130 zł RABAT od całości zamówienia. Powłoka Crizal Forte UV jest pierwszą na rynku , która zwiększa do maksimum ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV.

ban

Acetatowa oprawka typu phantos do okularów korekcyjnych o zaokrąglonych soczewkach i charakterystycznych nitach Ray-Ban, z cienkim podwójnym metalowym mostkiem i smukłymi zausznikami. Gama świetlistych barw oferująca 5 wariantów, w tym jednobarwny shiny black i 4 warianty dwuwarstwowe w odcieniach faktur havana i horn, dla finezyjnego wykończenia.  Oprawka z wygładzonego acetatu i metalu jest wyjątkowo trwała i miękka w dotyku, zaś regulowane nanośniki i zauszniki zapewniają dopasowanie i komfort przez cały dzień

ray

Nowoczesna kwadratowa oprawka do okularów korekcyjnych o gładkim obrysie z włókna nylonowego z dwubarwnym, inspirowanym linią Clubmaster górnym brzegiem i ultra-cienkich, oraz z metalowymi zausznikami dla smukłego wyglądu o charakterze unisex.

rayy

 

 

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ