Okulary progresywne

 

Jeżeli jesteś powyżej 40 i masz problemy z widzeniem, prawdopodobnie doświadczasz prezbiopii, stopniowej utraty możliwości widzenia z bliska. Ale jest też dobra wiadomość: masz dzisiaj więcej możliwości niż kiedyś. Nie musisz martwić się o dodatkowe okulary do czytania, czy też okulary z widoczną wtopką – dwuogniskowe, jak to nosili Twoi rodzice.

Varilux_Comfort_550_use

Soczewki progresywne zapewniają płynne przejście od widzenia do dali, poprzez widzenie odległości pośrednich, do widzenia z bliska. Oznacza to, że soczewka progresywna ma zmienną moc (od góry do dołu), co zapewnia naturalne widzenie. Możliwe są dla każdej korekcji wzroku.

Od chwili wynalezienia soczewek progresywnych, wszystkie kolejne generacje soczewek progresywnych obecne na rynku poprawiały ostrość i jakość widzenia, ale zawsze wiązało się to z pewnym kompromisem.

downstaires_car_reading

Dzięki soczewkom Varilux widzenie staje się proste i naturalne. Nie musisz już o tym myśleć!

Odkryj, jakie korzyści oferują soczewki Varilux.
Dodatkowo, każda soczewka Varilux posiada certyfikat, który gwarantuje Ci autentyczność i co za tym idzie wysoką jakość zakupionego produktu.

Aby doświadczyć naturalnego widzenia odwiedź nasz salon optyczny, gdzie profesjonalista podpowie, które soczewki Varilux są odpowiednie dla Ciebie.

Nasze życie w ciągu ostatnich 15 lat uległo zmianie. Dzisiejsze tempo życia jest o wiele szybsze. Jesteśmy stale zajęci a zaawansowane urządzenia takie jak telefony, komputery czy kamery cyfrowe stały się niezbędne.

Te zmiany miały znaczący wpływ na oczekiwania co do widzenia. Wszechobecne ekrany, przedmioty codziennego użytku są coraz mniejsze a otoczenie stawia coraz większe wymagania co do dobrego widzenia. Varilux Comfort New Edition to szkła dostosowane do dzisiejszych czasów. Wspierają dynamiczne widzenie i szybkie zmiany aktywności, pozwalając utrzymywać głowę w naturalnej pozycji.

 

essilor

Varilux Comfort, oprócz wszystkich zalet Varilux Liberty, oferuje dodatkowo:

  • Naturalną pozycję głowy i oczu
  • Natychmiastowy komfort podczas czytania
  • Komfortowe widzenie przez cały dzień, bez względu na zajęcie, zawód czy też rodzaj urządzenia cyfrowego którego używasz

Szkła Varilux Comfort New Edition są także dostępne z opcją personalizacji pod kątem parametrów oprawy (Varilux Comfort New Edition f-360). Oferują one wszystkie zalety gamy Varilux Comfort New Edition oraz:

  • Komfort widzenia przez cały dzień, niezależnie od wykonywanej czynności i rodzaju oprawy użytkownika
  • Łagodne przejście pomiędzy strefami widzenia

Varilux Comfort New Edition jest również dostępna z Eyecode: pomiar 3D oka, określający środek obrotu gałki ocznej, gwarantujący fizjologiczne dopasowanie szkieł do Ciebie.

Z myślą o naszych klientach gabinety okulistyczne wyposażone są w nowoczesne urządzenia do badania wzroku (autoreflaktometr, foropter), a badania przeprowadzają wykwalifikowani okuliści, specjaliści.

Nasi lekarze posiadają długoletnią praktykę okulistyczną.

Oferujemy:

  • bezpłatny dobór okularów w przypadku zamówienia ich na miejscu;
  • aplikację soczewek kontaktowych korygujących krótkowzroczność,nadwzroczność, astygmatyzm, starczowzroczność;
  • diagnostyka okulistyczna, zaświadczenia.

Badanie wzroku – umów wizytę.

 

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ