slider-24

Nasza firma

Witamy na stronie internetowej salonów optycznych Dr OKO!

Właśnie otrzymaliśmy certyfikat specjalisty Varilux Platinum, którym wyróżniono tylko 10 salonów optycznych w Polsce!

To wszystko w trosce o Państwa oczy.  

    certyfikat

Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu profesjonalną pomoc przy doborze soczewek oraz szkieł kontaktowych, jak i progresywnych. Wykonujemy badanie wzroku, pozwalające precyzyjnie określić wadę wzroku, a następnie dobieramy soczewki bądź okulary zapewniające wysoką jakość i ostrość widzenia.

slider_15

Moją dewizą jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i doskonalenie umiejętności, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.  Należyte wykształcenie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu salonu optycznego są dla klientów gwarancja doboru odpowiednich szkieł kontaktowych lub progresywnych. W codziennej praktyce korzystam jedynie z szkieł posiadających gwarancję i atesty oraz z opraw okularowych produkowanych przez powszechnie uznane i renomowane firmy.

W salonach optycznych znajdą Państwo cały wachlarz okularów damskich, męskich, dziecięcych. Dobierzemy odpowiednie okulary do czytania, jak i do noszenia na co dzień. Doradzimy przy zakupie okularów dla kierowców oraz osób pracujących przed komputerem. Z myślą o kierowcach wprowadziliśmy do naszej oferty okulary polaryzacyjne, które eliminują odblaski i gwarantują odpowiedni kontrast widzenia nawet w najbardziej słoneczne dni. Oprócz całej gamy okularów korekcyjnych sprzedajemy również okulary zerówki, służąc życzliwą poradą przy wyborze okularów pasujących do twarzy i podkreślających wyrazistość spojrzenia. Ciekawym uzupełnieniem asortymentu sprzedażowego są okulary przeciwsłoneczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego względu oferujemy szkła kontaktowe i progresywne posiadające atesty oraz oprawki okularowe wiodących marek, w tym oprawki Ray Ban.

Nasze salony optyczne http://www.droko.pl/category/nasze-salony/ mieszczą się w Legnicy oraz Chojnowie i Lubinie. Wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem okularów lub soczewek kontaktowych, serdecznie zapraszamy do wybranego sklepu optycznego!

 

slider_05

Jestem w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych Klientów.

W każdym z moich sklepów optycznych czeka na Państwa duży wybór soczewek kontaktowych i progresywnych oraz okularów damskich, męskich i dziecięcych ze szkłami progresywnymi http://www.droko.pl/okularyprogresywne/ bądź kontaktowymi. Dobór odpowiednich soczewek lub szkieł poprzedza wykonanie badania wzroku.
Od ponad dwudziestu lat prowadzę salony optyczne. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, postawiłem na najwyższą jakość usług oraz profesjonalne wyposażenie warsztatu. Dużą wagę przywiązuję do zachowania wysokich standardów obsługi Klienta.
U mnie każdy znajdzie soczewki lub szkła kontaktowe odpowiednie dla siebie.

Zapraszam
Krzysztof Seniów

http://www.droko.pl/category/promocje/

 

BADANIE WZROKU

Wasze spojrzenie nie jest kryształowo czyste? U nas możecie sprawdzić jakość widzenia. W każdym z naszych salonów możecie Państwo bezpłatnie dokonać badania wzroku.


UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ